Adventní jarmark

Zpět na hlavní stránku

Jarmark – program

I tento rok se na našem adventním jarmarku můžete těšit na stánky jednotlivých fakult. Při dobré kávě či svařeném vínu Vám studenti a zástupci fakult představí aktivity svých spolků a fakulty jako takové. Čeká na Vás pestrý a poutavý program, který si jednotlivé stánky připravily.


Jsou velryby kopytníci? To se dozvíte na novém stejnojmenném workshopu Přírodovědecké fakulty.


Vskutku nabitý program naleznete u stánku Matematicko-fyzikální fakulty, kde se Vám představí např. Kariérně-poradenské centrum MFF UK či Spolek Matfyz Alumni. Poodhalíte, jaká matematika se skrývá v žonglování a proč je vhodné jevy jako žonglování matematicky popisovat. Připravena bude počítačová simulace praktické ukázky a možnost si žonglování vyzkoušet na vlastní kůži. A nebudou chybět ani fyzikální experimenty! Zajímá Vás, jaké počasí bude na Vánoce? Popovídejte si o tom s meteorology z MFF!


Na stánku 1. lékařské fakulty se setkáte např. se Spolkem českých mediků, ergoterapeuty či adiktology.


Představení zájmových kurzů Juridika, Ústavu pro další vzdělávání právníků a mnohem více si připravili studenti Právnické fakulty! Juristi otestují Vaši právní gramotnost a představí projekt První Právní Pomoci.


Evangelická teologická fakulta letos nabídne k prodeji keramiku z Diakonie a chráněných dílen.


Se zapalováním a používáním kadidla Vás seznámí zástupci Husitské teologické fakulty.


Z Fakulty sociálních věd se Vám představí spolky jako například Politologický klub. Fakulta nabídne k prodeji také své propagační předměty.


Pokud rádi lyžujete, oceníte stánek Fakulty tělesné výchovy a sportu, kde budete moci využít lyžařský trenažér.


Bez dobrého občerstvení se žádný jarmark neobejde. Koleje a menzy UK nabídnou klobásy, párky, pivo a horký svařák na zahřátí, který bude k dispozici i v kavárně U Rotlevů.


Informační, poradenské a sociální centrum UK společně s prodejnou propagačních předmětů UK Point Vás informují o nejbližších akcích na univerzitě. Můžete přijít soutěžit o ceny, promítnout svá vánoční přání či zakoupit dárek pod stromeček s logem univerzity!


Chcete se dozvědět něco zajímavého o fyzioterapii či dokonce konzultovat svůj zdravotní stav? Přijďte ke stánku Asociace studentů fyzioterapie, kde Vám určitě poradí!


U studentského spolku Motolák na Vás za hraní tematických her možná čeká odměna!


Pedagogická fakulta Vás seznámí se svými spolky Drosopfila, Emil a Agora. Těšit se můžete na biologický kvíz, poznávání jehličnatých stromů a jiné.


Mezi dalšími vystavujícími naleznete Filozofickou fakultu, Fakultu humanitních studií, AEGEE Praha, AIESEC CUNI anebo Spolek studentů farmacie.Poslední změna: 24. leden 2018 12:50 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

Informační, poradenské a sociální centrum

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:


Další kontakty


Jak k nám