IPSC je pro vás připraveno i v akademickém roce 2017/2018

Chystáme řadu velkých akcí, jako je Orientační týden či Veletrh Absolvent. Organizujeme semináře na zajímavá a praktická témata. Využít můžete naše specializované poradny – od kariérní přes psychologickou až po sociálně-právní. Nabídneme rovněž podporu studentům se speciálními potřebami.

Co je v IPSC nového? Stěhujeme se. Naše dosavadní sídlo – Millesimovský palác v Celetné 13 – čeká v následujících letech generální rekonstrukce. Od října letošního roku nás najdete na více místech v centru Prahy. O konkrétním umístění jednotlivých oddělení vás budeme brzy informovat na našich webových stránkách.

Připravili jsme také novou formu informačního newsletteru. Stačí se přihlásit k jeho odběru na adrese www.ipsc.cuni.cz/IPSC-82.html a budete stále v obraze – neunikne vám žádná ze zajímavých příležitostí z nabídky IPSC.

Kompletní přehled našich služeb najdete na: http://ipsc.cuni.cz/IPSC-19.html