Novinky v UK Pointu - turistické známky a CD

V roce 2016 tomu bude 700 let, co se narodil jeden z nejvýznamnějších Čechů Karel IV. Připomeňte si toto výročí zakoupením výroční turistické známky s portrétem Karla IV. či poslechem CD Carolus IV. s hudbou Prahy za doby Karla IV. od renomovaného souboru Schola Gregoriana Pragensis ve spolupráci se sopranistkou Hanou Blažíkovou.

Baví Vás poznávání nových míst a sbíráte turistické známky? Přijďte si k nám do UK Pointu zakoupit novou turistickou známku a turistickou nálepku Karolina!

Dále Vám nově nabízíme grafiky s motivy Karla IV. a Prahy od autora Ing. arch. Josefa Vrany.

Vše je možné zakoupit v UK Pointu na adrese Celetná 14.

Odznaky UK

Univerzita Karlova připravuje pro zájemce novinku – odznak, který je věrnou kopií doktorského odznaku, který vytvořil Otakar Śpaniel v roce 1948 spolu s insigniemi Univerzity Karlovy. Odznak je zhotoven ze stříbra ryzosti 925/1000, pozlacen 5um zlata.

Pokud se odznak jako připomínka studií na UK líbí i Vám, nebo pokud víte, že byste jím udělali radost někomu dalšímu, kontaktujte univerzitní prodejnu propagačních předmětů pro více informací: UK Point, Celetná 14, 116 36 Praha 1, tel. (+420) 224 491 842, e-mail . Cena: 888 Kč, po slevě (zaměstnanci UK, Klub Alumni UK) 795 Kč. Dodací lhůta je 4 týdny od objednání.