Informační týden

Každoroční akce, která všem zájemcům a uchazečům o studium Univerzity Karlovy poskytuje před blížícím se podáním přihlášek na VŠ ucelený přehled informací o studiu na naší univerzitě.20.–28. 2. 2017

Závěrečný termín pro podání přihlášek na vysokou školu se blíží nezadržitelným tempem. Proto jsme pro vás – tak jako každým rokem – i letos v rámci Informačního týdne připravili webové stránky soustřeďující nejdůležitější informace vztahující se k přijímacímu řízení na Univerzitu Karlovu.


Pokud stále ještě postrádáte jakoukoli informaci zásadní pro vaše rozhodování, jste tu správně! Posílíme vaše rozhodnutí, proč si vybrat právě Univerzitu Karlovu, a pomůžeme vám lépe se zorientovat v široké nabídce studijních programů, jež nabízejí jednotlivé fakulty.


Můžete se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem, který se týká přijímacího řízení a studijní nabídky na UK, na telefonní číslo 224 491 894 nebo na e-mailovou adresu: ipsc@ruk.cuni.cz.


Věříme, že vás podpoříme ve správném rozhodnutí, přejeme mnoho úspěchů u přijímacích zkoušek a těšíme se na případná setkání na půdě Univerzity Karlovy.


Únorem nekončíme! Využijte možnosti podat přihlášku na některé obory nově až do konce března!Poslední změna: 6. leden 2017 10:03 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Informační, poradenské a sociální centrum

Univerzita Karlova

Celetná 13

Praha 1, 116 36

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:


Další kontakty


Jak k nám